Novinky

26. ročník Šachového festivalu Ústí n. L. 2018 Open „B“, do ELO 2018, rapid šach

21.05.2018 16:23
Konečná tabulka po 7 kolech Poř.   Jméno Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd Body  PH 1   PH 2   PH 3  1   Kopecký...

!!Úspěch!! Krajský přebor mládeže ŠSLK v praktickém šachu 2018

14.05.2018 12:33
Ondřej Kučina se stal krajským přeborníkem v kategorii HD10 a Jan Křelina krajským vicepřeborníkem v kategorii HD12. Kategorie H,D 10 Konečná tabulka po 7...

Strážský rapid 2018

07.05.2018 23:07
Konečné pořadí po 9 kolech Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3  1 8   Sýkora Ondřej CZE 2070 ŠK ZIKUDA Turnov,...

Krajský přebor mládeže ŠSLK v rapid šachu 2018

06.05.2018 23:25
Kategorie U10: Konečné pořadí po 7 kolech Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3  1 8   Táborský Václav CZE 1087 ŠK ZIKUDA Turnov,...

Jarní turnaj mládeže Frýdlant 2018

30.04.2018 22:06
Rg. SNr Name Elo FED Schule Pkte Res. 1 4 Mauer Pavel 1135 CZE ŠK Frýdlant, z.s. 6 0 2 2 Petrement Tomáš 1257 CZE ŠK Frýdlant, z.s. 5½ 0 3 3 Kučina...

ŠENOVSKÝ ŠACHOVÝ TURNAJ MLÁDEŽE 2006 a ml.

30.04.2018 22:03
Konečné pořadí po 7 kolech Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3  1 1   Papoušek Michal CZE 1556 1. Novoborský...

O pohár města Varnsdorf

23.04.2018 12:09
Pořadí po 9 kole Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3  1 1   Hrazdira Matyáš Josef CZE 1514 TJ Slovan Varnsdorf...

Memoriál Zdeňka Kobra - Krajský přebor jednotlivců

23.04.2018 12:01
Konečné pořadí po 9 kolech Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3  1 1   Buchcar Tomáš CZE 2146 TJ Krásná...

Krajský přebor družstev ŠSLK 2017/2018

18.04.2018 13:33
Tabulka Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie 1. Desko Liberec "A" 11 0 0 33 65.5 52 2. ŠK Zikuda Turnov "C" 10 0 1 30 63.0 49 3. 1.Novoborský ŠK...

Krajský přebor družstev mladších žáků

18.04.2018 13:24
Konečné pořadí po 7 kolech Poř. St.č. Družstvo Partie   +    =    -   PH 1   PH 2   PH 3  1 1 Desko Liberec A 7 7 0 0 21 73 36,5 2 2 ŠK Libštát z.s....

XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix"

13.04.2018 14:36
Turniejowa wg. miejsc M-ce L.p. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R...

21. ročník Memoriálu Viktora Tietze (1.4.2018)

03.04.2018 19:26
Konečné pořadí: Poř.   Jméno Rtg FED Body  PH 1 PH 2 PH 3 1 FM Soukup Jiří  2303 CZE 7,5 0 51 39,5 2   Balín...

Velikonoční turnaj Hejnice 2018 - výsledková listina

01.04.2018 14:12
Velikonoční turnaj Hejnice 2018       Konečné pořadí                       věková skupina...

Bleskový turnaj Velikonoční vejce 2018 - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

29.03.2018 23:22
Velikonoční vejce 2018 - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou             Konečné pořadí         Pořadí Jméno NRtg IRtg Body Klub 1 Maršálek...

Velikonoční turnaj ZŠ Dětřichov - výsledková listina

29.03.2018 23:18
Velikonoční turnaj ZŠ Dětřichov                           Konečné...

Velikonoční turnaj v Hejnicích 2018

28.03.2018 18:21
Šachový klub Frýdlant, z.s. pořádá ve spolupráci se ZŠ a MŠ Hejnice "Velikonoční šachový turnaj 2018"   Sobota 31.03.2018 - ZŠ a MŠ Hejnice, Lázeňská 406, 463 62 Hejnice – šk. jídelna Systém hry:               švýcarský na 7...

10. kolo Krajský přebor družstev 2017/2018

26.03.2018 15:46
Tabulka Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie 1. Desko Liberec "A" 10 0 0 30 59.5 48 2. ŠK Zikuda Turnov "C" 9 0 1 27 58.5 46 3. ŠK...

10. kolo Krajské soutěže družstev

19.03.2018 11:43
Konečné pořadí Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie 1. 1. Novoborský ŠK "C" 8 2 0 26 57.0 50 2. TJ Lokomotiva Liberec "B" 5 3 2 18 45.0 34 3. ŠK Stráž pod...

7. ŠACHOVÝ TURNAJ MLÁDEŽE O PŘEBORNÍKA KUNRATIC - VC ŠSLK

18.03.2018 15:51
1. LIGA: Konečná tabulka po 7 kolech Poř.   Jméno Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd Body  PH 1   PH 2   PH 3  1   Hofman...

XVII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - 2 turniej

13.03.2018 20:14
Turniejowa wg. miejsc M-ce L.p. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 Pkt. 1 1 I+ Grześków, Adrian R...

9. kolo Krajského přeboru družstev ŠSLK

08.03.2018 16:40
  Tabulka Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie 1. Desko Liberec "A" 9 0 0 27 54.0 44 2. ŠK Zikuda Turnov "C" 8 0 1 24 52.5 42 3. 1.Novoborský ŠK...

Oddílový přebor v rapid šachu 2018 - výsledková listina

03.03.2018 16:01
Poř. Jméno Rtg FED Klub Body S-B 1 Trejbal Tomáš 1761 CZE ŠK Frýdlant, z.s. 7 25,25 2 Buřita Dobroslav 1560 CZE ŠK Frýdlant, z.s. 6½ 21,50 3 Havlíček Zdeněk 1709 CZE ŠK...

9. kolo Krajské soutěže ŠSLK šachových družstev 2017/2018

26.02.2018 20:53
Tabulka Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie 1. 1. Novoborský ŠK "C" 7 2 0 23 50.5 44 2. TJ Lokomotiva Liberec "B" 5 3 1 18 43.5 34 3. ŠK Stráž pod...

Přebor škol ŠSLK 2018 - 1. st. ZŠ krajské kolo

20.02.2018 23:00
Sestava družstev s výsledky jednotlivců   3. ZŠ, MŠ a ZUŠ Frýdlant (Rtg prům.:1081, PH 1: 19 / PH 2: 14) Šach.   Jméno Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Partie Rtg prům. 1   Mauer...

8. kolo Krajský přebor ŠSLK šachových družstev

20.02.2018 22:56
  TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou   ŠK Frýdlant Duda Antonín 2061F 0 - 1 2226F Maršálek Zdeněk (H) Zemánek Ivo 2028F 0 - 1 1964F Czarniecka Aleksandra (C) Fila...