Novinky

O přeborníka Kunratic u Cvikova 2019

26.05.2019 11:17
Organizátor Obec Kunratice u Cvikova Federace Česká republika ( CZE ) Ředitel turnaje Bohumír Vlček Hlavní rozhodčí Jan Malec Rozhodčí Jana Jínová Bedenkzeit 2 x (12 min + 5 s na tah) Místo Kunratice u...

Memoriál Pavla Šimíčka 2019

26.05.2019 11:14
Memoriál Pavla Šimíčka 2019 Organizátor TJ Lokomotiva Liberec oddíl šachy Federace Česká republika ( CZE ) Ředitel turnaje Jindřich Kovář Hlavní rozhodčí Tomáš...

Valdštejnské slavnosti - Memoriál Josefa Dřevínka 2019 - mládež

19.05.2019 19:12
Konečná tabulka po 7 kolech Poř.   Jméno Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd Body  PH 1   PH 2   PH 3  1   Luci...

Valdštejnské slavnosti 2019

19.05.2019 18:52
Valdštejnské slavnosti - Memoriál Josefa Dřevínka 2019   Organizátor Šachový klub Frýdlant, z.s. Federace Česká republika ( CZE ) Ředitel turnaje Dobroslav Buřita Hlavní rozhodčí Tomáš...

Krajský přebor mládeže ŠSLK v praktickém šachu 2019

14.05.2019 09:28
H12 Konečné pořadí po 9 kolech Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2  1 1   Kučina Ondřej CZE 1336 Šachový klub Frýdlant,...

Memoriál Evžena Blaháčka Strážský rapid, 25. ročník

06.05.2019 11:36
Memoriál Evžena Blaháčka Strážský rapid, 25. ročník Organizátor ŠK Stráž pod Ralskem Federace Česká republika ( CZE ) Ředitel turnaje Jaroslav Holub Hlavní rozhodčí Jan...

Májový turnaj ve Frýdlantě v rapid šachu mládež

01.05.2019 20:38
Konečné pořadí po 7 kolech Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2  1 7   Kučina Ondřej CZE 1198 Šachový klub Frýdlant, z.s. 6,0 15,00 4,0 2 6   Drahoš...

Májový mezinárodní turnaj ve Frýdlantě v bleskovém šachu

01.05.2019 20:37
Konečné pořadí po 10 kolech Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1  1 6   Hrazdira Matyáš Josef CZE 1605 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 7,5 31,00 2 1   Makarek...

Ondřej Kučina vyhrál Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2019 do 10ti let

29.04.2019 18:33
Konečné pořadí po 7 kolech Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3   PH 4  1 7 Kučina Ondřej 1145 Šachový klub Frýdlant,...

Mezinárodní šachový turnaj "O pohár Mistra Jana 2019"

22.04.2019 06:32
skupina "B" Lužnice Konečná tabulka po 7 kolech Poř.   Jméno Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd  PH 1   PH 2   PH 3  1   Dryšl...

Krajský přebor družstev Libereckého kraje 11. kolo

08.04.2019 21:12
Krajský přebor družstev Libereckého kraje Organizátor ŠSLK Federace Česká republika ( CZE ) Hlavní rozhodčí Jan Malec Rozhodčí Tomáš Brouček Bedenkzeit 2 x 1,5h +...

Krajský přebor ŠSLK družstev mladších žáků 2019

08.04.2019 21:09
Krajský přebor ŠSLK družstev mladších žáků 2019 Přehlídka šachových nadějí Organizátor ZŠ Arnultovice z pověření Šachový svaz Libereckého kraje Federace Česká republika ( CZE ) Ředitel turnaje Mgr. Jiřina...

Polofinále krajského přeboru mládeže v rapid šachu 2019, O pohár města Varnsdorf

30.03.2019 20:37
Polofinále KP 2019 mládeže v rapidu - U12 Organizátor TJ Slovan Varnsdorf a DDM Varnsdorf Federace Česká republika ( CZE ) Ředitel turnaje Václav Halba Hlavní rozhodčí Jan...

10. kolo Krajský přebor družstev 2017/2018

25.03.2019 12:55
Desko Liberec "B"   ŠK Frýdlant Cakl Zdeněk 2042 1 - 0 1719 Šic Vojtěch Petráň Jan 1992 ½ - ½ 1597 Buřita Dobroslav Finěk Václav 1903 1 - 0 1558 Havlíček Zdeněk Novák...

XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 2 turniej

25.03.2019 08:03
Turniejowa wg. miejsc M-ce L.p. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R...

Vybojovali jsme postup do krajského přeboru družstev ŠSLK 2019/2020

18.03.2019 22:39
P Družstvo HS Z + = - B Sk V 1 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B"   10 8 1 1 25 53.5 40 2 Šachový klub Česká Lípa "B"   10 7 2 1 23 47.0 32 3 Šk Stráž pod...

Honza Křelina překročil hranici ELO 1700 v rapid šachu

16.03.2019 23:50
Gratuluji Honzovi Křelinovi (nar. 2007) k překročení hranice ELO 1700 v rapid šachu (ELO 1704) a zvýšení z 3. na 2. výkonnostní třídu.   Další úspěšní mládežníci z Šk Frýdlant, z.s.: Ondřej Kučina (nar. 2009) ELO 1341 v praktickém šachu a 3.VT Pavel Mauer (nar. 2008) ELO 1346 v rapid...

Šachový turnaj Kunratice 2019

16.03.2019 22:06
Šachový turnaj Kunratice 2019 Organizátor Šachový klub Frýdlant, z.s. Federace Česká republika ( CZE ) Ředitel turnaje Dobroslav Buřita Hlavní rozhodčí Tomáš...

Jarní turnaj mládeže ročník narození 2007 a později

16.03.2019 22:04
onečná tabulka po 7 kolech Poř. Jméno 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd Body  PH 1   PH 2   PH 3   PH 4   PH 5  1 Táborský...

9. kolo Krajského přeboru družstev ŠSLK

07.03.2019 00:14
P Družstvo HS Z + = - B Sk V 1 ŠK Zikuda Turnov "C"   9 9 0 0 27 54.0 45 2 ŠK Česká Lípa   9 7 0 2 21 41.0 32 3 Desko Liberec...

9. kolo Krajské soutěže družstev ŠSLK

24.02.2019 20:47
P Družstvo HS Z + = - B Sk V 1 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B"   9 7 1 1 22 48.0 36 2 Šachový klub Česká Lípa "B"   9 6 2 1 20 40.5 27 3 Šk Stráž pod...

8. ročník Memoriálu Zdeňka Kobra - Krajský přebor jednotlivců v rapid šachu 2019

24.02.2019 20:45
8. ročník Memoriálu Zdeňka Kobra - Krajský přebor jednotlivců v rapid šachu 2019 Organizátor Šachový klub SLAVIA, z.s. Federace Česká republika ( CZE ) Ředitel turnaje Jan Gončarov Hlavní...

Krajské kolo přeboru škol ŠSLK 2019 - vybojovali jsme postup do republikového kola

20.02.2019 18:46
Křížová tabulka podle pořadí   Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8  PH 1   PH 2   PH 3  1 ZŠ Kaplického Liberec  *  2 2 2½ 3 3 4 4 20,5 17 72,0 2 ZŠ, MŠ a ZUŠ...

Oddílový přebor v rapid šachu 2019 Předlánce

18.02.2019 14:28
Konečné pořadí po 7 kolech Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3  1 1   Trejbal Tomáš CZE 1783 Šachový klub Frýdlant,...

8. kolo Krajský přebor ŠSLK šachových družstev

18.02.2019 14:21
1.Novoborský ŠK "B"   ŠK Frýdlant Novotný Viktor 2090 0 - 1 1983 Czarniecka Aleksandra C Paulus Václav 1926 1 - 0 1720 Šic Vojtěch Hofman Kryštof 2025 1 - 0 1716 Krch...