Archiv článků
3. kolo Krajská soutěž družstev ŠSLK
18.11.2019 04:06
P
Družstvo
HS
Z
+
=
-
B
Sk
V
1
ŠK Česká Lípa "B"
3
2
1
0
7
16.0
12
2
1. Novoborský ŠK "C"
3
2
1
0
7
15.5
12
3
TJ Lokomotiva Liberec...
5. ročník Frýdlant Open - Velká cena ŠSLK mládeže v rapid šachu
18.11.2019 03:56
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Janouš Petr
CZE
1958
ŠK SLAVIA Liberec,...
2. kolo Krajský přebor družstev ŠSLK 2019/2020
10.11.2019 22:12
P
Družstvo
HS
Z
+
=
-
B
Sk
V
1
TJ Jiskra Tanvald
2
2
0
0
6
11.0
7
2
ŠK Česká Lípa
2
1
1
0
4
10.5
8
3
ŠK Zikuda Turnov...
Dobroslav Buřita oddílovým přeborníkem v praktickém šachu pro rok 2019
06.11.2019 15:22
3. ročník Oddílový přebor Šk Frýdlant, z.s.
Organizátor
Šachový klub Frýdlant, z.s.
Federace
Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje
Tomáš Trejbal
Hlavní rozhodčí
Tomáš...
Národní Open 2019
05.11.2019 21:08
Národní Open 2019
Organizátor
Šachový klub Světlá nad Sázavou, z.s.
Federace
Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje
IO Ing. Zdeněk Fiala [330680]
Hlavní rozhodčí
IA Ing. Petr Záruba...
Mistrovství Čech mládeže v šachu 2019 - HD12
05.11.2019 20:42
Konečná tabulka po 9 kolech
Poř.
Jméno
FED
1.Rd
2.Rd
3.Rd
4.Rd
5.Rd
6.Rd
7.Rd
8.Rd
9.Rd
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
Day...
Přijďte si zahrát šachy do školy - Bílý Potok 2019
01.11.2019 13:58
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Kokta Marcel
CZE
1701
Šachový klub Frýdlant,...
1. kolo Krajského přeboru družstev 2019/2020
22.10.2019 19:25
ŠK Frýdlant
TJ Jiskra Tanvald
Maršálek Zdeněk H
2218
1
-
0
2137
Fráňa Tomáš H
Václavíček Lukáš
2060
0
-
1
2020
Pražák Ondřej
Czarniecka Aleksandra C
1983
½
-
½
2064
Jedlička...
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 4 turniej
22.10.2019 19:22
Turniejowa wg. miejsc
M-ce
L.p.
Tytuł
Nazwisko Imię
R. FIDE
Ranking
R 1
R 2
R 3
R 4
R 5
R 6
R...
O přeborníka šluknovského výběžku 1. turnaj VC ŠSLK v rapid šachu mládeže - kat. 12/14
19.10.2019 18:49
Organizátor
TJ Slovan Varnsdorf z.s. ve spolupráci s DDM Varnsdorf
Federace
Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje
Václav Halba
Hlavní rozhodčí
Jan Malec
Rozhodčí
Jana Jínová, Jaromír Čihák, Tomáš Trejbal
Bedenkzeit
2 x (15...
Záznamy: 31 - 40 ze 307