Vánoční šachový turnaj Hejnice 2016

28.12.2016 11:49

Dne 26.12. jsme uspořádali na ZŠ Hejnice tradiční devítikolový Vánoční šachový turnaj. Turnaje se zúčastnilo 27 hráčů z různých oddílů Libereckého kraje. Průměrné ELO prvních 10 hráčů bylo "1832".

K obědu jsme měli výborný domácí vepřový gulášek od mistra kuchařského cechu Martina Trejbala (TJ Lokomotiva Liberec).

Turnaj vyhrál těsně na pomocné hodnocení Petr Janouš z TJ Slavia Liberec se ziskem 7 bodů, při BH. 49, na druhém místě se umístil KM Miloslav Řičánek 7 bodů - BH. 48 a na třetím místě se umístil KM Ing. Evžen Blaháček 6 bodů BH. 52.

Kategorii mládeže vyhrála polská účastnice Aleksandra Czarniecka se ziskem 6 bodů BH. 47,5, na druhém místě se umístil náš hráč Tomáš Petrement se ziskem 4 bodů - BH. 32,5 a třetí byl také náš mládežník Jan Křelina se ziskem 3,5 bodu - BH. 39.