Výsledkové listiny Frýdlant open 2017

29.11.2017 22:37

Kategorie "mládež"

věková skupina U08          
               
Poř. St.č. Jméno   Rtg Typ Body BH.
1 54 Táborský Václav   1000 U08 24½
2 39 Kučina Ondřej   1000 U08 4 29½
3 59 Čapek Václav   1000 U08 4 25½
4 27 Bureš Martin   1000 U08 4 25½
5 52 To Duy Quang   1000 U08 4 25
6 23 Grešl Roman   1079 U08 4 23
7 55 Winkler Bernard   1000 U08 4 21
8 25 Maco Michal   1011 U08 27
9 47 Pietryk Hanna   1000 U08 27
10 31 Frantsev Iegor   1000 U08 3 28½
11 36 Kokta Martin   1000 U08 3 24
12 34 Hůlka Vít   1000 U08 3 22½
13 41 Mandyk Hanna   1000 U08 3 18½
14 19 Maršík Ondřej   1100 U08 25½
15 33 Hrazdira Vojtěch Jan   1000 U08 24½
16 30 Drahoš Karel   1000 U08 19
17 37 Kosařová Eliška   1000 U08 2 23
18 40 Křelina Jakub Pavel   1000 U08 2 20½
19 58 Závěta Ondřej   1000 U08 2 20½
20 53 Táborská Aneta   1000 U08 2 18
21 49 Sedláček Matěj   1000 U08 2 14
22 29 Damien Rudolf   1000 U08 1 17½
23 60 Černý Matěj   1000 U08 ½ 15
24 50 Szantyka Natalia   1000 U08 ½ 14½
               
věková skupina U10          
               
Poř. St.č. Jméno   Rtg Typ Body BH.
1 17 Elnour Michal Abdalla   1113 U10 6 29½
2 18 Mauer Pavel   1113 U10 5 30
3 10 Halama Tomáš   1226 U10 31
4 16 Sichrovský Filip   1124 U10 4 31
5 12 Pietryk Joanna   1183 U10 4 30
6 13 Křelina Jan   1160 U10 4 27½
7 20 Zákutný František   1100 U10 4 23½
8 21 Löffler Šimon   1098 U10 23
9 26 Bucková Barbora F 1000 U10 3 24
10 38 Koscianski Michal   1000 U10 3 23½
11 32 Hanzl Tomáš   1000 U10 3 23½
12 57 Zdybel Mikolaj   1000 U10 3 22
13 46 Novotná Adéla F 1000 U10 3 19
14 45 Novosád Vojtěch   1000 U10 3 17½
15 44 Navrátil Štěpán   1000 U10 2 22
16 35 Janek Zofia   1000 U10 2 20½
17 56 Witek Kamila   1000 U10 2 18½
18 43 Najman Martin   1000 U10 2 18
               
věková skupina U12          
               
Poř. St.č. Jméno   Rtg Typ Body BH.
1 7 Adámek Jiří   1263 U12 32
2 1 Hrazdíra Matyáš Josef   1586 U12 31½
3 9 Maršík Matěj   1261 U12 5 34
4 3 Hauser Matthias   1407 U12 5 31
5 22 Čapková Hana F 1092 U12 5 29
6 11 Olszewska Wiktoria   1194 U12 30
7 4 Porš Jaroslav   1372 U12 26½
8 24 Szantyka Dominik   1050 U12 4 28½
9 8 Machačka Petr   1263 U12 26
10 42 Mauerová Natálie F 1000 U12 3 19½
               
věková skupina U14          
               
Poř. St.č. Jméno   Rtg Typ Body BH.
1 2 Sichrovský Tomáš   1467 U14 7 33
2 6 Locker Marcel   1281 U14 5 27½
3 14 Štejnar Jakub   1137 U14 5 23½
4 51 To Anh Quan   1000 U14 4 25
5 48 Rympler Miroslav   1000 U14 4 22½
               
věková skupina U16          
               
Poř. St.č. Jméno   Rtg Typ Body BH.
1 5 Petrement Tomáš   1345 U16 31
2 15 Doležal Eduard   1126 U16 4 27½
3 28 Chyška Jan   1000 U16 3 24½

 

Kategorie "registrovaní hráči"

Poř. St.č. Jméno   Rtg Typ Body BH.
1 2 Kadeřábek Jiří   2135 A 6 30½
2 1 Maršálek Zdeněk   2275 A 6 30
3 9 Blaháček Evžen   1749 A 5 26
4 4 Janouš Petr   1978 A 31½
5 3 Průdek Jiří   2008 A 30½
6 6 Řičánek Miloslav   1906 A 29
7 17 Brňák Miroslav   1250 A 4 31
8 5 Hollmann Zdeněk   1937 A 4 30½
9 8 Plháček Václav   1837 A 4 27
10 7 Halama Vratislav   1868 A 4 25½
11 15 Švanda Jiří   1447 A 26½
12 11 Havlíček Zdeněk   1720 A 25½
13 12 Švec Luděk   1652 A 25
14 10 Kokta Marcel   1741 A 24
15 16 Jínová Jana F 1333 A 23
16 13 Urban Jiří   1481 A 3 23
17 25 To Xuan Toan   1000 A 3 20
18 14 Hanuš Jan   1462 A 21
19 18 Hrdina Jan   1122 A 2 21½

 

Kategorie "neregistrovaní hráči"

Poř. St.č. Jméno   Rtg Typ Body BH.
1 26 Trenčan Jindřich   1000 B 21½
2 19 Hnik Boris   1000 B 21
3 21 Kamidra Petr   1000 B 20
4 20 Hrouzek Robert   1000 B 19
5 22 Kokta Martin   1000 B 2 21
6 23 Poláček Pavel   1000 B 2 18½
7 24 Szantyka Eva   1000 B 16

 

Odkazy:

www.chess-results.com/tnr316540.aspx?lan=5

www.chess-results.com/tnr316539.aspx?lan=5

Fotogalerie:

sachovy-klub-frydlant.rajce.idnes.cz/Frydlant_Open_2017/