Olympiáda družstev mládeže 2018 ŠSLK
23.09.2018 10:05
Křížová tabulka podle pořadí
Poř. | Družstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | Desko Liberec A | * | 3½ | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 29,5 | 24 | 0 |
2 | DDM Varnsdorf | ½ | * | 3 | 2 | 4 | 4 | 3½ | 4 | 4 | 25,0 | 19 | 0 |
3 | Desko Liberec B | 1 | 1 | * | 1½ | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 20,5 | 13 | 0 |
4 | ŠK Zikuda Turnov | 1 | 2 | 2½ | * | 1½ | 2 | 3 | 4 | 4 | 20,0 | 14 | 0 |
5 | Desko Liberec C | 0 | 0 | 2 | 2½ | * | 1 | 4 | 4 | 3½ | 17,0 | 13 | 0 |
6 | ŠK Frýdlant, z. s. | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | * | 2½ | 3 | 4 | 14,5 | 13 | 0 |
7 | ZŠ Broumovská Liberec A | 0 | ½ | 0 | 1 | 0 | 1½ | * | 2 | 3 | 8,0 | 4 | 0 |
8 | Desko Liberec D | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | * | 2½ | 6,5 | 4 | 0 |
9 | ZŠ Broumovská Liberec B | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | 0 | 1 | 1½ | * | 3,0 | 0 | 0 |
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
6. ŠK Frýdlant, z. s. (Rtg prům.:1187, PH 1: 14,5 / PH 2: 13) | |||||||||||||||||
Šach. | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Body | Partie | Rtg prům. | |
1 | Petrement Tomáš | 1302 | CZE | 23710640 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2,0 | 8 | 1485 | ||
2 | Křelina Jan | 1378 | CZE | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5,0 | 8 | 1328 | |||
3 | Kučina Ondřej | 1067 | CZE | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5,0 | 8 | 1204 | |||
4 | Chyška Jan | 1000 | CZE | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ½ | 0 | 2,5 | 8 | 1194 |
Info o hráči
Petrement Tomáš 1302 CZE Rp:1205 | ||||||||
Kolo | St.č. | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. | |
1 | 13 | Fotr Michal | 1474 | CZE | 3,5 | s 0 | 1 | |
3 | 29 | Halama Tomáš | 1219 | CZE | 0,5 | w 1 | 1 | |
4 | 9 | Finěk Václav | 2078 | CZE | 8,0 | s 0 | 1 | |
5 | 2 | Porš Jaroslav | 1683 | CZE | 5,5 | w 0 | 1 | |
6 | 21 | Bělaška Adam | 1188 | CZE | 4,0 | s 0 | 1 | |
7 | 5 | Hrazdira Matyáš Josef | 1617 | CZE | 7,0 | w 0 | 1 | |
8 | 25 | Schier Jan | 1219 | CZE | 2,0 | s 0 | 1 | |
9 | 16 | Rýgl Jakub | 1405 | CZE | 3,5 | w 1 | 1 | |
Křelina Jan 1378 CZE Rp:1367 | ||||||||
Kolo | St.č. | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. | |
1 | 14 | Blažek Tomáš | 1394 | CZE | 5,0 | w 0 | 2 | |
3 | 30 | Gavrun Samuel | 1040 | CZE | 1,0 | s 1 | 2 | |
4 | 10 | Blažek Matěj | 1658 | CZE | 7,5 | w 0 | 2 | |
5 | 1 | Jodas Daniel | 1534 | CZE | 6,0 | s 1 | 2 | |
6 | 22 | Tuma Samuel | 1154 | CZE | 1,0 | w 1 | 2 | |
7 | 6 | Papoušek Michal | 1534 | CZE | 6,0 | s 0 | 2 | |
8 | 26 | Janáček Vojtěch | 1000 | CZE | 1,0 | w 1 | 2 | |
9 | 18 | Pustka Adam | 1313 | CZE | 3,5 | s 1 | 2 | |
Kučina Ondřej 1067 CZE Rp:1281 | ||||||||
Kolo | St.č. | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. | |
1 | 15 | Jirásek Oskar | 1279 | CZE | 5,0 | s 0 | 3 | |
3 | 31 | Gavrunová Marie | 1000 | CZE | 1,5 | w 1 | 3 | |
4 | 11 | Müller David | 1487 | CZE | 7,5 | s 0 | 3 | |
5 | 3 | Táborská Aneta | 1124 | CZE | 3,0 | w 1 | 3 | |
6 | 23 | Tuma Daniel | 1000 | CZE | 0,5 | s 1 | 3 | |
7 | 7 | Spyrka Jakub | 1460 | CZE | 7,5 | w 0 | 3 | |
8 | 27 | Vaníček Václav | 1000 | CZE | 1,0 | s 1 | 3 | |
9 | 19 | Buchta Josef | 1280 | CZE | 5,0 | w 1 | 3 | |
Chyška Jan 1000 CZE Rp:1025 | ||||||||
Kolo | St.č. | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. | |
1 | 17 | Hušková Agáta | 1410 | CZE | 7,0 | w 0 | 4 | |
3 | 32 | Pustková Veronika | 1000 | CZE | 0,0 | s 1 | 4 | |
4 | 12 | Brůna Matouš | 1469 | CZE | 6,5 | w 0 | 4 | |
5 | 4 | Táborský Václav | 1288 | CZE | 5,5 | s 0 | 4 | |
6 | 24 | Ausperger V Ít | 1000 | CZE | 1,0 | w 1 | 4 | |
7 | 8 | Hejný Miroslav | 1286 | CZE | 4,5 | s 0 | 4 | |
8 | 28 | Kučera Miroslav | 1000 | CZE | 4,0 | w ½ | 4 | |
9 | 20 | Luci Jakub | 1097 | CZE | 5,0 | s 0 | 4 |