Rozlosování Krajského přeboru a Krajské soutěže družstev v praktickém šachu 2019/2020
25.09.2019 16:06
Kapitán: Dobroslav Buřita
Zástupce kapitána: Jan Hrouzek
Krajská soutěž ŠSLK 2019/2020 šachových družstev - skupina Západ
Los družstev pro všechna kola
1. Kolo Datum kola 2019/10/13 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Česká Lípa "B" | ŠK Stráž pod Ralskem | : | ||
2 | 1. Novoborský ŠK "C" | Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" | : | ||
3 | ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova | TJ Lokomotiva Liberec "B" | : | ||
2. Kolo Datum kola 2019/11/03 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Stráž pod Ralskem | TJ Lokomotiva Liberec "B" | : | ||
2 | Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" | ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova | : | ||
3 | ŠK Česká Lípa "B" | 1. Novoborský ŠK "C" | : | ||
3. Kolo Datum kola 2019/11/17 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | 1. Novoborský ŠK "C" | ŠK Stráž pod Ralskem | : | ||
2 | ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova | ŠK Česká Lípa "B" | : | ||
3 | TJ Lokomotiva Liberec "B" | Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" | : | ||
4. Kolo Datum kola 2019/12/01 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Stráž pod Ralskem | Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" | : | ||
2 | ŠK Česká Lípa "B" | TJ Lokomotiva Liberec "B" | : | ||
3 | 1. Novoborský ŠK "C" | ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova | : | ||
5. Kolo Datum kola 2019/12/15 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova | ŠK Stráž pod Ralskem | : | ||
2 | TJ Lokomotiva Liberec "B" | 1. Novoborský ŠK "C" | : | ||
3 | Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" | ŠK Česká Lípa "B" | : | ||
6. Kolo Datum kola 2020/01/12 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Stráž pod Ralskem | ŠK Česká Lípa "B" | : | ||
2 | Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" | 1. Novoborský ŠK "C" | : | ||
3 | TJ Lokomotiva Liberec "B" | ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova | : | ||
7. Kolo Datum kola 2020/01/26 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | TJ Lokomotiva Liberec "B" | ŠK Stráž pod Ralskem | : | ||
2 | ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova | Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" | : | ||
3 | 1. Novoborský ŠK "C" | ŠK Česká Lípa "B" | : | ||
8. Kolo Datum kola 2020/02/09 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Stráž pod Ralskem | 1. Novoborský ŠK "C" | : | ||
2 | ŠK Česká Lípa "B" | ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova | : | ||
3 | Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" | TJ Lokomotiva Liberec "B" | : | ||
9. Kolo Datum kola 2020/02/23 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" | ŠK Stráž pod Ralskem | : | ||
2 | TJ Lokomotiva Liberec "B" | ŠK Česká Lípa "B" | : | ||
3 | ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova | 1. Novoborský ŠK "C" | : | ||
10. Kolo Datum kola 2020/03/15 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Stráž pod Ralskem | ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova | : | ||
2 | 1. Novoborský ŠK "C" | TJ Lokomotiva Liberec "B" | : | ||
3 | ŠK Česká Lípa "B" | Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" | : |
Krajský přebor družstev ŠSLK 2019/2020
Los družstev pro všechna kola
1. Kolo Datum kola 2019/10/20 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | ŠK Zikuda Turnov "D" | : | ||
2 | ŠK Slavia Liberec | TJ Krásná Lípa | : | ||
3 | ŠK Česká Lípa | 1.Novoborský ŠK "B" | : | ||
4 | ŠK Frýdlant | TJ Jiskra Tanvald | : | ||
5 | Desko Liberec "B" | TJ Spartak Rokytnice n.J. | : | ||
6 | TJ Lokomotiva Liberec | volno | : | ||
2. Kolo Datum kola 2019/11/10 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | TJ Jiskra Tanvald | Desko Liberec "B" | : | ||
2 | 1.Novoborský ŠK "B" | ŠK Frýdlant | : | ||
3 | TJ Krásná Lípa | ŠK Česká Lípa | : | ||
4 | ŠK Zikuda Turnov "D" | ŠK Slavia Liberec | : | ||
5 | TJ Lokomotiva Liberec | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | : | ||
6 | TJ Spartak Rokytnice n.J. | volno | : | ||
3. Kolo Datum kola 2019/11/24 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Slavia Liberec | TJ Lokomotiva Liberec | : | ||
2 | ŠK Česká Lípa | ŠK Zikuda Turnov "D" | : | ||
3 | ŠK Frýdlant | TJ Krásná Lípa | : | ||
4 | Desko Liberec "B" | 1.Novoborský ŠK "B" | : | ||
5 | TJ Spartak Rokytnice n.J. | TJ Jiskra Tanvald | : | ||
6 | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | volno | : | ||
4. Kolo Datum kola 2019/12/08 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | 1.Novoborský ŠK "B" | TJ Spartak Rokytnice n.J. | : | ||
2 | TJ Krásná Lípa | Desko Liberec "B" | : | ||
3 | ŠK Zikuda Turnov "D" | ŠK Frýdlant | : | ||
4 | TJ Lokomotiva Liberec | ŠK Česká Lípa | : | ||
5 | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | ŠK Slavia Liberec | : | ||
6 | TJ Jiskra Tanvald | volno | : | ||
5. Kolo Datum kola 2020/01/05 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Česká Lípa | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | : | ||
2 | ŠK Frýdlant | TJ Lokomotiva Liberec | : | ||
3 | Desko Liberec "B" | ŠK Zikuda Turnov "D" | : | ||
4 | TJ Spartak Rokytnice n.J. | TJ Krásná Lípa | : | ||
5 | TJ Jiskra Tanvald | 1.Novoborský ŠK "B" | : | ||
6 | ŠK Slavia Liberec | volno | : | ||
6. Kolo Datum kola 2020/01/19 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | TJ Krásná Lípa | TJ Jiskra Tanvald | : | ||
2 | ŠK Zikuda Turnov "D" | TJ Spartak Rokytnice n.J. | : | ||
3 | TJ Lokomotiva Liberec | Desko Liberec "B" | : | ||
4 | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | ŠK Frýdlant | : | ||
5 | ŠK Slavia Liberec | ŠK Česká Lípa | : | ||
6 | 1.Novoborský ŠK "B" | volno | : | ||
7. Kolo Datum kola 2020/02/02 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Frýdlant | ŠK Slavia Liberec | : | ||
2 | Desko Liberec "B" | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | : | ||
3 | TJ Spartak Rokytnice n.J. | TJ Lokomotiva Liberec | : | ||
4 | TJ Jiskra Tanvald | ŠK Zikuda Turnov "D" | : | ||
5 | 1.Novoborský ŠK "B" | TJ Krásná Lípa | : | ||
6 | ŠK Česká Lípa | volno | : | ||
8. Kolo Datum kola 2020/02/16 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Zikuda Turnov "D" | 1.Novoborský ŠK "B" | : | ||
2 | TJ Lokomotiva Liberec | TJ Jiskra Tanvald | : | ||
3 | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | TJ Spartak Rokytnice n.J. | : | ||
4 | ŠK Slavia Liberec | Desko Liberec "B" | : | ||
5 | ŠK Česká Lípa | ŠK Frýdlant | : | ||
6 | TJ Krásná Lípa | volno | : | ||
9. Kolo Datum kola 2020/03/01 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | Desko Liberec "B" | ŠK Česká Lípa | : | ||
2 | TJ Spartak Rokytnice n.J. | ŠK Slavia Liberec | : | ||
3 | TJ Jiskra Tanvald | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | : | ||
4 | 1.Novoborský ŠK "B" | TJ Lokomotiva Liberec | : | ||
5 | TJ Krásná Lípa | ŠK Zikuda Turnov "D" | : | ||
6 | ŠK Frýdlant | volno | : | ||
10. Kolo Datum kola 2020/03/22 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | TJ Lokomotiva Liberec | TJ Krásná Lípa | : | ||
2 | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | 1.Novoborský ŠK "B" | : | ||
3 | ŠK Slavia Liberec | TJ Jiskra Tanvald | : | ||
4 | ŠK Česká Lípa | TJ Spartak Rokytnice n.J. | : | ||
5 | ŠK Frýdlant | Desko Liberec "B" | : | ||
6 | ŠK Zikuda Turnov "D" | volno | : | ||
11. Kolo Datum kola 2020/04/05 Hodina 10:00 | |||||
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | TJ Spartak Rokytnice n.J. | ŠK Frýdlant | : | ||
2 | TJ Jiskra Tanvald | ŠK Česká Lípa | : | ||
3 | 1.Novoborský ŠK "B" | ŠK Slavia Liberec | : | ||
4 | TJ Krásná Lípa | TJ Bižuterie Jablonec n.N. | : | ||
5 | ŠK Zikuda Turnov "D" | TJ Lokomotiva Liberec | : | ||
6 | Desko Liberec "B" | volno | : |